Na mezinárodní fotbalové utkání je policie připravena

Plzeň dnes čeká fotbalové utkání mezi reprezentačními celky České republiky a Ukrajiny

8. září 2021 14:14 , aktualizace 14:30

Fanoušci

Partner článku – Autosalon Dajbych

      Dnes od tři čtvrtě na devět večer se v Plzni v Doosan Aréně ve Štruncových sadech uskuteční fotbalové utkání mezi reprezentačními celky České republiky a Ukrajiny. Policisté předpokládají zvýšený počet fanoušků nejen domácího, ale i hostujícího týmu a připravili proto bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku.
      V bezprostředním okolí fotbalového stadionu budou na dodržování vnitřního pořádku a bezpečnosti dohlížet policisté pořádkové i kriminální služby, policisté se služebními psy a kolegové z antikonfliktního týmu. Situaci a chování nejen fanoušků obou týmů budou policisté monitorovat jednak v bezprostřední blízkosti sportovní arény, v centru města, ale i přilehlých městských částech.  K zamezení konfliktů bude před i uvnitř stadionu prostor rozdělen pro fanoušky domácího týmu i hostů. Bezpečnost a plynulost silničního provozu budou zajišťovat hlídky dopravní policie. 

     Policisté upozorňují občany, aby vozidla parkovali jen na vyznačených parkovacích místech, s tím, že vzhledem k zamluveným místům k parkování vozidel je kapacita Parkovacího domu Rychtářka snížena. Fanouškům přijíždějícím do Plzně doporučují policisté zanechat vozidla na okraji města nebo větších parkovištích a v maximální míře využít městskou hromadnou dopravu. Od pěti hodin odpoledne bude uzavřen most od pivovaru ke stadionu.

Foto ilustrační z jiných fotbalových zápasů v Plzni

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.