Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto bylo nalezeno

Aktualizace článku: Na Slovanech mi ukradli úplně nové auto, pomozte prosím!

Autor: Jana Holá neděle 3. března 13:04 , aktualizace úterý 5. března 18:02

Partner článku – Remont-car

Aktualizace:

     V neděli jsme informovali o pátrání po vozidle Škoda Scala, které bylo ukradeno v pátek večer na Mikulášském náměstí v Plzni.

     Tuto pátrací relaci sdílelo více než dva tisíce našich čtenářů a její obrovský dosah přinesl brzy své výsledky. Policisté prověřili několik tipů od našich čtenářů a hned v pondělí byl jeden z nich, zaslaný naší čtenářkou, úspěšný.

     Policisté ukradené vozidlo objevili zaparkované v Luční ulici ve Zbůchu, kam k jeho identifikaci přivolali majitele, policejního technika a kriminalisty.

     "Na základě poznatku od čtenářky Krimi - Plzeň bylo vozidlo nalezeno a již i vráceno majiteli. Případem krádeže se samozřejmě dále zabýváme a po pachateli pátráme," uvedla nám dnes tisková mluvčí policie.

     "Děkuji všem za sdílení pátrání, díky kterému se podařilo auto najít, i tipy, kde by mohlo být. Je sice poškozené, ale hlavně, že se našlo, mám obrovskou radost. Ještě jednou děkuji," napsal šťastný majitel nalezeného vozu.


Původní článek:

Dobrý den,
     prosím vaše čtenáře o pomoc, v pátek mezi 15:30 - 22:00 mi bylo odcizeno auto Škoda Scala Monte Carlo, šedé “RS” barvy a registrační značky 1AA J683.
     Vozidlo bylo zaparkováno u Pizzeria a restaurant Mikulášská v Plzni na Mikulášském náměstí 19. a bylo úplně nové, mělo najeto pouhých 1700 kilometrů.
     Na autě byly v době krádeže výrazné magnety tetovacího studia Tattoo Story.

     Prosím veřejnost o sdílení, třeba si někdo něčeho všiml, pokud byste měli jakékoli informace, prosím kontaktujte Policii ČR nebo přímo mě na čísle 606 056 718. 

                                         Děkuji všem Petr


Remont-car

Moderní multiznačkový autoservis s důrazem na kvalitu služeb a moderním pracovním prostředím Diagnostika Servis | Odtah | Likvidace pojistných událostí | Další služby