Foto

Opilý řidič na Lochotíně boural, ujel od nehody a boural znovu

První nehodu popřít nemohl, nechal tam registrační značku a u té druhé ho chytili

pondělí 17. ledna 15:41 , aktualizace 15:49

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V noci z pátku na sobotu 15. ledna došlo v Plzni na Lochotíně k dopravní nehodě. "Řidič vozidla značky Citröen Xsara nezvládl řízení a v Manětínské ulici naboural do zaparkovaného vozidla značky Škoda Rapid, které vlivem střetu odrazil mimo vozovku. Přitom viníkovi nehody z vozidla upadla registrační značka, čehož si ale nevšiml a z místa nehody ujel," popsala první nehodu tisková mluvčí policie. 

     Řidič pokračoval v jízdě do Gerské ulice, při odbočení do Sokolovské ulice znovu nezvládl řízení a jeho jízda už definitivně skončila nárazem do sloupu veřejného osvětlení.

     Po příjezdu na místo policisté muže vyzvali, aby se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu. "Naměřená hodnota ukázala u osmatřicetiletého řidiče pozitivní výsledek 1,59 promile alkoholu," uvedla mluvčí policie s tím, že muži byl zadržen řidičský průkaz, případem se dále zabývají a nyní čekají na výsledky lékařského vyšetření spojeného s odběrem krve.

Foto PČR

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.