Na náměstí Republiky se servali opilí Mongolové

Jeden skončil v nemocnici, druhý na záchytce

21. června 2020 14:13 , aktualizace 14:55

Alkohol Cizinci Napadení Záchranáři Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Ke krvavé bitce došlo dnes před třetí hodinou ráno přímo na náměstí Republiky v Plzni, kde se nepohodli dva silně opilí cizinci, podle našich informací Mongolové.
     Na místo vyjelo několik hlídek policie, ale oba aktéři byli do boje tak zapálení, že v bitce pokračovali i přímo před policisty a ti je od sebe museli doslova roztrhnout. Jednoho z cizinců, který byl dále agresivní museli policisté zpacifikovat pomocí donucovacích prostředků a omezit ho na osobní svobodě, druhému kvůli silně krvácejícímu zranění přivolali záchranku, která ho po ošetření na místě transportovala do nemocnice.
     "Zraněný cizinec měl výsledek dechové zkoušky na alkohol 1,82 promile, druhý nadýchal 1,44 promile," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že zadržený muž byl umístěn na záchytku. Policisté případ řeší jako trestný čin výtržnictví a ublížení na zdraví.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.