Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Na pláži u Boleváku měl být značně nemravný

Policisté Vám děkují za pomoc, muž je díky Vaší pomoci ztotožněn

20. května 2021 10:58 , aktualizace 17:51

Pátrání

Aktualizace:  Policisté Vám děkují za pomoc, muž je díky Vaší pomoci ztotožněn

Původní článek

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Dosud neustanovený pachatel se podle nich na místě veřejně přístupném dopustil hrubé neslušnosti. 
     "Policisté obvodního oddělení Plzeň 1 vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, kterého se měl dopustit dosud neustanovený pachatel tím, že v úterý 11. května kolem půl třetí odpoledne seděl na pláži U Velkého rybníka pod Bílou horou, měl sundané kraťasy a sahal si na přirození. Tedy se na místě veřejně přístupném dopustil hrubé neslušnosti.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie, na kterých je zachycena osoba důležitá pro trestní řízení, která by mohla svou výpovědí významným způsobem přispět k objasnění věci. Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158,"
uvedla mluvčí policie.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.