Na Americké se vymočila do fontány - prý tím protestovala

Opilá žena se močením na pomníku prý jen mstila za "obtěžování" kamaráda

středa 23. června 15:21 , aktualizace 15:21

Alkohol Městská policie Vandalství

Partner článku – Klimahome

     Dvakrát krátce po sobě museli v noci na dnešek vyjet strážníci k pomníku "Díky, Ameriko!" poté, co si operátor městského kamerového systému kolem jedné hodiny všiml muže, který močil do fontány na Americké třídě. Jednání muže strážníci vyřešili jako přestupek proti veřejnému pořádku a vše tím mohlo skončit. Jenže asi deset minut později se strážníci museli na místo vrátit, protože kamarádce výše uvedeného muže se nelíbilo, že ho hlídka prý "obtěžovala" a rozhodla se ho proto demonstrativně podpořit.
     Z tohoto důvodu žena taktéž namočila do kašny, což u popíjejících a posedávajících hostů z blízkého baru samozřejmě způsobilo patřičný rozruch.

     "Osmadvacetiletá žena se podrobila dechové zkoušce na alkohol s výsledkem 2,09 promile. Její jednání, stejně jako jednání jejího třiadvacetiletého společníka, který je také podezřelý z přestupku proti veřejnému pořádku, bude k projednání předáno přestupkové komisi ÚMO Plzeň 3," uvedla tisková mluvčí strážníků.

Foto: ilustrační z podobného případu, kdy si jiná žena ulevovala přímo u pomníku

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.