Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Mladík vzal mámě klíče od auta a jel se projet

Na pouhých pár metrech si pak zadělal na pořádný malér

29. června 2021 16:59 , aktualizace 17:36

Nehody

     Ve čtvrtek 24. června došlo v Janovicích nad Úhlavou k dopravní nehodě, která ale bude mít pro mladíka velice nepříjemné následky. "Ve večerních hodinách sedmnáctiletý mladík, který nevlastní řidičské oprávnění pro řízení motorových vozidel, vzal bez vědomí matky klíče od jejího osobního vozidla tovární značky Renault Laguna a usedl na místo řidiče. Vozidlo nastartoval a ujel s ním několik metrů. Poté chtěl vůz zaparkovat na původní místo, ale při parkování nacouval do zaparkovaného osobního vozu Škoda Fabia," popsala tisková mluvčí policie.
      Ke zranění osob nedošlo, celková škoda na vozidlech ale byla vyčíslena na třiatřicet tisíc korun a dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech. K mladíkově smůle ale navíc policisté Obvodního oddělení Nýrsko evidují trestný čin, kdy je mladistvý podezřelý ze spáchání neoprávněného užívání cizí věci.

Foto PČR

 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí