Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

V Plzni ukradené BMW se našlo ve Znojmě

Vůz byl po cestě na Ukrajinu nalezen díky plzeňským policistům

11. listopadu 2019 17:43 , aktualizace 17:58

Krádež

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

Aktualizace:

     Do redakce nám přišla potěšující zpráva, že ukradený vůz byl nalezen:
Dobrý večer,
     včera v podvečer jsme dostali informaci od policie že auto bylo nalezeno ve městě Znojmo. Dnes jsme si ho převzali, auto je kompletně vybrané, ale nebourané.
     Chtěl bych tímto poděkovat vaší redakci za pomoc při hledání. 
                                                                                S pozdravem Jirka

         Podle našich informací bylo vozidlo policií vypátráno nedaleko Znojma, ukryté u  benzínové čerpací stanice u větrolamu. Podle svědka byl již vůz na cestě na Ukrajinu.
     "Vozidlo bylo nalezeno ve středu 6. listopadu u Lechovic, zajistili jsme ho, převezli do policejního skladu a vyrozuměli jsme kolegy z Plzně," uvedla nám tisková mluvčí policie Jihomoravského kraje s tím, že největší zásluha patří policistům z obvodního oddělení Plzeň Slovany, kteří díky perfektní místní a osobní znalosti kolegy z Jihomoravského kraje na stopu vozidla přivedli.

Původní článek:

Dobrý den,
     v noci ze čtvrtka 31.10. na pátek 1.11. bylo, pravděpodobně někdy nad ránem, mému bratrovi v Plzni na Slovanech ve Spojovací ulici ukradeno auto BMW 320i registrační značky 2P6 .... .Krádež vozu je samozřejmě nahlášena policii.
     Moc prosím Vaše čtenáře o pomoc, je možné, že auto někde zahlédnou odstavené. Snadno se pozná, vůz je bez označení na kufru 110 KW, anténa na střeše, velice ojedinělý interiér Alcantara, hliníková kola BMW s paprskem 17, pneumatiky Kumho Ecsta s nápisem nabarveným bílou barvou a se začerněnými předními světly.

                                                                      Díky moc Jirka


 Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.