Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Loupež s baseballovou pálkou

Muži nyní hrozí až desetiletý trest vězení

Autor: Petr Novák úterý 16. dubna 14:11 , aktualizace 14:42

Krádež Loupež Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


      Jako opravdu podařený spolubydlící se projevil muž, který s několika dalšími lidmi bydlel v domě v Aši, když začal své spolubydlící okrádat a napadat.

      "Dvaatřicetiletý muž měl bydlet v domě společně s několika dalšími osobami. V první polovině dubna letošního roku měl v domě odcizit pětačtyřicetiletému muži mobilní telefon a teprve jednadvacetiletému mladíkovi, který zrovna spal v jiném pokoji, měl vzít z kapsy kalhot taktéž mobilní telefon," popsal nám případ mluvčí policie. 

       Pak muž zašel ještě dál. "O několik dní později měl v ranních hodinách přistoupit k jednadvacetiletému mladíkovi a chtít po něm finanční prostředky, zároveň mu měl přitom vulgárně nadávat a vyhrožovat fyzickým napadením baseballovou pálkou. Mladík ze strachu o svůj život a zdraví vyndal peněženku, dvaatřicetiletý muž mu z ní vzal finanční hotovost a poté z domu odešel," pokračoval mluvčí s tím, že muž tímto svým jednáním měl způsobit škodu přibližně tři tisíce korun.

      Obyvatelé domu se pochopitelně obrátili na policii a policisté ve spolupráci s kriminalisty se začali případem okamžitě zabývat. Následně dvaatřicetiletého muže vypátrali a zadrželi. Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaatřicetiletého muže z Aše, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu krádeže, za které mu v případě prokázání viny hrozí dvaatřicetiletému muži trest odnětí svobody až na deset let.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.