Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Tohle není breakdance, to je pervitin

Strážníci a záchranáři vyjížděli k muži zmítajícímu se v křečích

7. prosince 2023 15:37 , aktualizace 15:38

Drogy Městská policie Záchranáři


     V noci na dnešek jen chvíli před půlnocí vyjížděli strážníci do ulice Na Špitálkách v Plzni na Slovanech, odkud přišlo oznámení o muži zmítajícím se na ulici.

     Při příjezdu na místo strážníci zjistili, že má muž vážné problémy. "Jeho tělo se zmítalo v křečích, nemohl se nadechnout, strážník tedy využil nabytých znalostí ze školení první pomoci a postiženého se mu podařilo probrat," popsala nám událost mluvčí městské policie a pokračovala: "Až po chvíli se stav muže zlepšil a byl schopen i komunikace. Symptomy, které muž vykazoval, jasně značily, že je evidentně pod vlivem drog."

     Strážníci se probraného muže pokoušeli postavit na nohy, nesetkali se ale s úspěchem. "Přestože byla mužova snaha udržet se na nohou veliká, nezvládal to, několikrát spadl a uhodil se do hlavy. Na místo přivolaní záchranáři muže vyšetřili a rozhodli o jeho transportu do nemocnice," doplnila mluvčí městské policie.

Foto MP

Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.