Foto

"Naboural do mě zezadu a velmi rychle ujel," popsal řidič

Policie pátrá po tmavém voze, který dnes ráno způsobil nehodu na Borech

pondělí 5. září 14:55 , aktualizace 15:13

Nehody Pátrání

Partner článku – Mraknet

S prosbou o pomoc se na nás obrátil čtenář z Plzně:

Dobrý den,
      chtěl bych se na Vás obrátit s prosbou o pomoc. Dnes ráno kolem 5:45 do mě na sjezdu z přivaděče Plzeň/Bory naproti věznici zezadu někdo naboural a velmi rychle ujel. Šlo myslím o tmavou, možná černou Octavii.
      Kdyby někdo věděl, kdo to řídil, nebo kde se auto nachází, ať prosím kontaktuje Policii ČR, která nehodu šetří. 

                                                                                                                                Díky Jakub

      Nehodu nám potvrdila i tisková mluvčí policie. "Dopravní policisté provádí šetření ve věci dopravní nehody, ke které došlo v Dobřanské ulici v Plzni. Dosud nezjištěný řidič dosud nezjištěného vozidla tmavé barvy zde nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do před ním jedoucího vozidla značky Škoda Octavia, které jelo po silnici číslo I/27 ve směru od Klatov do Plzně a dále po ulici Dobřanská. Nezjištěný řidič z místa dopravní nehody odjel," uvedla nám s tím, že poškozený řidič naštěstí při nehodě neutrpěl žádné zranění. 

       Dopravní policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na čísle 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním uvedené události.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.