Foto

Prchající řidič dopaden po deseti hodinách a stále ještě opilý

AKTUALIZUJEME: Podivná nehoda - řidič ujel, vrátil se a opět utekl

pondělí 16. září 10:37 , aktualizace 10:44

Partner článku – Avalon Wellness

Aktualizujeme:

     Policisté v neděli odpoledne dopadli řidiče VW, který se pohyboval v blízkosti místa nehody. Ačkoli byl muž narozený v roce 1993 dopaden více než deset hodin po nehodě, stále ještě nadýchal 0.84 promile a svou účast na nehodě také policistům přiznal.

Původní článek:

     V neděli kolem třetí hodiny ráno došlo na křižovatce ulic Jetelová x Květná v Plzni k dopravní nehodě. Do prostoru křižovatky se směrem od Jedlové přiřítil VW Pasat, řidič chtěl odbočit vlevo do Květné, nezvládl ale zatáčku a narazil do zaparkované Škodovky, kterou ještě odhodil na před ní zaparkovaný Seat.
     Následné počínání řidiče VW ale nemá logické vysvětlení. Po nehodě řidič nejdříve ujel z místa, ale zastavil o ulici dál a pěšky se vrátil, zřejmě se podívat na následky nehody.
     U poškozených aut se mezi tím sešli majitelé aut a další lidé probuzení hlukem nehody, když tito lidé řidiče spatřili, dal se tento mladý muž opět na útěk a utekl Liliovou ulici směrem k Papírně. Jednomu ze pohotových svědků se podařilo prchajícího muže vyfotit, takže policie nebude mít velkou práci s dokazováním kdo VW tuto noc řídil.
    Policie zahájila po řidiči pátrání ještě v průběhu noci, nasazen byl i psovod, ale zatím se muže dopadnout nepodařilo.


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.