Foto

Naboural zaparkovaná auta a ujel

Policisté pátrají svědcích dopravní nehody

úterý 8. ledna 10:09 , aktualizace 16:58

Nehody Pátrání

Partner článku – Mraknet

     Dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče.
     K dopravní nehodě došlo v sobotu 5. ledna v 01:30 hodin na silnici v obci Nová Ves u Horšovského Týna.
     "Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem se nechoval ohleduplně a ukázněně a narazil do zadní části zaparkovaného osobního vozidla tovární značky Ford Escort. To nárazem popojelo a narazilo do vozidla Smart, které stálo před ním. Neznámý řidič na místě dopravní nehody nezastavil, nesepsal s majiteli společný záznam o dopravní nehodě a z místa ujel," popsala tisková mluvčí policie.         

     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Foto: PČR


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.