Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Jedno auto nabourané, druhé vykradené

Policie prověřuje ujetí od nehody v Máchově ulici i vloupání do vozu v Tiché ulici

3. května 2021 12:04 , aktualizace 12:34

Pátrání Vloupání

     O pomoc s objasněním poškození zaparkovaného vozu nás poprosila čtenářka:

Dobrý den,
     prosím veřejnost o pomoc. V pátek 30. dubna ve 21:25 nám nějaká slečna nabourala auto Škoda Superb stříbrné barvy zaparkované v Plzni na Borech v Máchově ulici a ujela. Podle svědků to mohlo být Audi A3 nebo A4 tmavé barvy, RZ není přesná, ale něco jako 2S8 .... . Řídit měla dle svědků slečna s tmavými vlasy ve věku 20 až 25 let, buď snědší nebo měla víc makeupu. Po nehodě ujela směrem do Kaplířovy ulice.
     Vše již je hlášeno na PČR, ale moc Vás prosím, pokud někdo něco viděl, volejte 158 nebo 734 143 950. Za pomoc při dopadení odměna jistá, na fotkách to nevypadá, ale škoda na autě je vysoká!                     
                                                                                                                                Děkuji za pomoc a sdílení. 

     Tisková mluvčí policie nám potvrdila, že případ ujetí od dopravní nehody policie prověřuje.

     Policie se zabývá i případem vloupání do zaparkovaného automobilu Škoda, ke kterému došlo v době od 1. do neděle 2. května v Tiché ulici v Plzni Skvrňanech.
     Zde zloděj nejprve poškodil zabezpečení vozu, poté z obou předních dveří odcizil zabudované reproduktory a z kufru si odnesl koloběžku. "Poškozenému majiteli pachatel způsobil hmotnou škodu za více jak jedenáct tisíc korun. Policisté obvodního oddělení Plzeň Skvrňany ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, případem se dále zabývají a po zloději pátrají," uvedla mluvčí policie. 

Foto čtenářka a PČR

 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.