Foto

V noci se na plzeňských silnicích dějí různé věci

Dva řidiči během jedné noci havarovali a z místa utekli

9. listopadu 2021 14:37 , aktualizace 14:37

Auto v kolejišti Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     Hned dva řidiči v Plzni v noci ze soboty na neděli havarovali, auto nechali na místě a od nehody utekli jak malí kluci.

     Kolem půlnoci došlo k havárii osobního vozu Hyundai v ulici Na Roudné, kde řidič dle všeho nezvládl řízení a narazil do sloupu lampy veřejného osvětlení. Ačkoli došlo ke značnému poškození lampy i vozu, řidič se z místa pokusil odjet. Podle mluvčí policie ale poškozené auto zřejmě zvládlo ujet pouze několik desítek metrů, takže ho řidič odstavil a utekl po svých. Policisté havárii dále šetří.

     K obdobnému případu došlo i po třetí hodině ráno v Přemyslově ulici v Plzni, kde pro změnu řidič vozu Škoda jedoucí od sadů Pětatřicátníků zkoušel, jak daleko dojede po tramvajových kolejích. Tento nadějný závodník v již tradiční plzeňské disciplíně se dostal až k výhybce před Novým Divadlem, kde se s autem zasekl, na ocenění svého výkonu od svědkem přivolaných policistů však nepočkal a z místa také utekl.
     Zaklíněný vůz pak museli z kolejí hasiči doslova vytrhnout pomocí navijáku. V průběhu vyprošťování se na místo dostavil majitel vozu, který policistům uvedl, že si auto bez jeho vědomí půjčil jeho kamarád. Mluvčí policie nám uvedla, že věc byla vyřešena na místě.


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost