Foto

Nabouraná odtahovka i zraněná cyklistka

Několik nehod komplikuje dopravu v Plzni

20. června 2018 17:45

Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Dnes kolem třetí hodiny odpoledne došlo na křižovatce Rokycanské třídy a Masarykovy ulice ke střetu vozu odtahové služby a osobního vozu Hyundai. Osobní vůz po střetu narazil do sloupu veřejného osvětlení.
     Na místo vyrážely všechny záchranné složky, řidička osobního vozu utrpěla zranění, se kterým byla transportována do nemocnice.
     "Řidič odtahového vozu narozený v roce 1961 pravděpodobně nedal přednost řidičce narozené v roce 1965 v osobním voze. Dopravní nehodou se dále zabýváme," uvedla tisková mluvčí policie.

     K další nehodě se zraněním došlo jen o chvíli později na přechodu pro chodce na křižovatce ulic Sukova a Schwarzova.
     Zde utrpěla zranění cyklistka..
     "Žena se dle jejího vyjádření lekla přijíždějícího vozu Volkswagen Golf, které jí mělo ohrozit. Vlivem leknutí žena spadla z kola a způsobila si zranění. I touto nehodou se dále zabýváme," řekla nám mluvčí policie. 


     

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…