Foto

Nadýchal přes čtyři promile

Výtržník poničil autobus, choval se agresivně a nesrozumitelně artikuloval

20. července 2021 13:39 , aktualizace 13:51

     Včera večer přijal operační důstojník policie oznámení, že na zastávce MHD v Malostranské ulici se nachází muž, který právě hází lahve na autobus a chová se agresivně. Na místo ihned vyrazily policejní hlídky.
     Na zastávce se skutečně nacházel silně opilý muž, který hlasitě a nesrozumitelně cosi pokřikoval. Policisté následně zjistili, že výtržník, protože byl naštvaný, že mu došlo pití, rozbil skleněnou výplň okna autobusu tím, že proti oknu hodil prázdnou láhev od tvrdého alkoholu. "Vzhledem k tomu, že muž s policisty nespolupracoval a choval se agresivně, bylo proti němu použito donucovacích prostředků. Následně byl vyzván k provedení dechové zkoušky na alkohol. Výsledek ukázal policistům pozitivní výsledek 4,18 promile. Noc muž strávil na protialkoholní záchytné stanici," uvedla mluvčí policie s tím, že policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a poškození cizí věci a případem se nadále zabývají.


 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí