Ukrajinec se "vypnul" na zastávce MHD

Cizinec celé ráno pil dokud mohl, pak nadýchal téměř čtyři a půl promile

úterý 12. ledna 13:07 , aktualizace 14:06

Alkohol Cizinci Městská policie Záchytka

Partner článku – Mraknet

     Včera v půl desáté dopoledne obdržela městská policie na linku 156 hlášení o podnapilém muži na zastávce MHD v Technické ulici na Borech.
     V době příjezdu hlídky byli již na místě i záchranáři a zdravotník právě zjišťoval zdravotní stav muže nalezeného na zastávce.  "Bylo zřejmé, že čtyřiatřicetiletý cizinec nezvládl pití alkoholu. Nemohl skoro ani mluvit a neudržel se bez pomoci vůbec na nohou," popsala tisková mluvčí strážníků s tím, že dechová zkouška prozradila důvod mužova stavu, když ukázala zatím "pouze" 4,31 promile, ale hodnota stále vzrůstala, protože muž tvrdý alkohol dopil před malou chvilkou.
     Protože ve stavu těžké opilosti muž, podle našich informací Ukrajinec, ohrožoval svůj život a zdraví, transportovali ho strážníci k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice.

Foto ilustrační 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.