Foto Video

Naháče čeká obvinění již ze třetího trestného činu

Muž, který na Americké svlékl své dítě, byl zadržen znovu, tentokrát za opileckou jízdu autem

úterý 26. května 13:29 , aktualizace 13:29

Alkohol Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Muž, který svlékl svou dcerku a poté se s ní nahý procházel na Americké třídě, má na krku další průšvih a bude obviněn z dalšího, v pořadí již třetího trestného činu. Jak jsme již informovali, za to, co se svým dítětem prováděl, bude obviněn z trestných činů výtržnictví, ohrožení výchovy dítěte a teď ještě přibude ohrožení pod vlivem omamných látek.

     Policisté si v sobotu 23. května kolem jedné hodiny ráno všimli v ulici U Světovaru značně podezřele jedoucího vozu Ford Focus. Řidič si to štrykoval od Barákovy k Velenické ulici a silnice mu byla malá. Na křižovatce se Sušickou ulicí ho proto zastavili a zkontrolovali. "Muž narozený v roce 1986 se podrobil dechové zkoušce na alkohol s výsledkem 2,20 promile a byl mu proto zadržen řidičský průkaz," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že řidič byl převezen do lékařského zařízení k odběru biologického materiálu a je podezřelý z ohrožení pod vlivem návykové látky.

     Tento opilec byl totiž podle našich informací právě onen muž z Americké a z policejního zadržení byl propuštěn o pouhých pár hodin dříve, než se znovu opil a vyrazil se po Plzni projet autem.

O tom, co muž prováděl na Americké, jsme informovali v článku:


     V pátek odpoledne všechny lidi na Americké třídě velice překvapil zcela nahý muž s malou, také úplně nahou holčičkou, který se pohyboval na zastávce u Práce. Na místo okamžitě vyjeli jak strážníci městské policie, policisté, tak i hlídka SKPV Plzeň.
     Na zastávce ve směru do centra skutečně byl nahý muž a dvě malé holčičky ve věku asi dva a pět let. Muž a starší dívenka měli pouze boty a roušky na krku, starší dívka pak ještě měla v ruce zmrzlinu a mladší dítě bylo částečně oblečené. 
     Muž se strážníky moc nespolupracoval a podle svědků na ně měl řvát, že podle zákona mají mít roušky, což dodrželi a do toho, co mají na sobě, strážníkům ani policistům nic není. 
     "Vyjeli jsme na Americkou třídu prověřit oznámení o nahém muži s nahými dětmi. Na místě jsme opravdu popsaného muže nalezli a celý případ si následně převzali policisté," uvedla nám tisková mluvčí strážníků. 
     Muže i obě děti, které byly evidentně ze všeho v šoku, převzali policisté a odvezli je na obvodní oddělení, na poslední fotografii již dítě do auta nese kriminalista.
     Zadržená muž byl otcem obou holčiček a byl těžce opilý, test ukázal, že měl 2,53 promile alkoholu v krvi. Pro holčičky si tak na policejní služebnu musela přijet jejich maminka a rodinu samozřejmě začne šetřit OSPOD (orgán sociálně-právní ochrany dětí). 
     Muže čeká trestní stíhání za výtržnictví a také za ohrožení výchovy dítěte, kdy mu hrozí trest až dva roky vězení.

Video zdroj: "TV na cestách" a čtenář

 

     

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.