Foto Video

Nahý muž s nahým dítětem na Americké třídě

Muž se nejspíš zbláznil, svlékl sebe i malé dítě a pouze s rouškami se producírovali v centru Plzně

22. května 2020 18:44 , aktualizace pondělí 25. května 14:06

Městská policie Zadržení pachatele


     Dnes odpoledne po páté hodině všechny lidi na Americké třídě velice překvapil zcela nahý muž s malou, také úplně nahou holčičkou, který se pohyboval na zastávce u Práce. Na místo okamžitě vyjeli jak strážníci městské policie, policisté, tak i hlídka SKPV Plzeň.
     Na zastávce ve směru do centra skutečně byl nahý muž a dvě malé holčičky ve věku asi dva a pět let. Muž a starší dívenka měli pouze boty a roušky na krku, starší dívka pak ještě měla v ruce zmrzlinu a mladší dítě bylo částečně oblečené.
     Muž se strážníky moc nespolupracoval a podle svědků na ně měl řvát, že podle zákona mají mít roušky, což dodrželi a do toho, co mají na sobě, strážníkům ani policistům nic není.
     "Vyjeli jsme na Americkou třídu prověřit oznámení o nahém muži s nahými dětmi. Na místě jsme opravdu popsaného muže nalezli a celý případ si následně převzali policisté," uvedla nám tisková mluvčí strážníků. 
     Muže i obě děti, které byly evidentně ze všeho v šoku, převzali policisté a odvezli je na obvodní oddělení, na poslední fotografii již dítě do auta nese kriminalista. Mluvčí policie k případu zatím uvedla, že muži je 34 let, děti jsou jeho a policisté zahájili úkony pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví.
     Podle osob, které celému případu přihlížely, je muž provozovatel známé restaurace na Americké třídě, která mimo jiné dělá akce právě i pro děti.děti.

Video zdroj: "TV na cestách" a čtenář