Foto

Nákladní vůz ujel při skládání betonu

Náklaďák narazil do domu a srazil osobní auto ze stráně

pondělí 9. září 09:46

Nehody

Partner článku – Mraknet

    V pátek 6. září v půl osmé ráno došlo při skládání betonu k samovolnému rozjetí špatně zajištěného nákladního vozu Renault.
    "Čtyřiapadesátiletý řidič s nákladním vozidlem tovární značky Renault přijel k domu v obci Petrovice u Sušice část Strunkov, nacouval do mírného kopce a začal sklápět náklad betonu na zem.
     Řidič řádně nezajistil vozidlo proti rozjetí a to se v době skládání betonu samovolně rozjelo. Při jízdě poškodilo fasádu domu, vrata u domu, okap a vzrostlou túji. Pak narazilo do zaparkovaného osobního vozidla tovární značky Volkswagen Golf a srazilo ho ze stráně, kdy vozidlo zůstalo převrácené na střeše. Nákladní vůz zůstal stát opodál v louce,"
popsala tisková mluvčí policie s tím, že dechová zkouška u řidiče náklaďáku byla provedena s negativním výsledkem.
     Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, celková škoda byla vyčíslena na 380 tisíc korun a nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Foto: PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.