Nálezce v tomto případě poctivý nebyl

Policie šetří ztrátu pánské tašky v Kralovicích

25. listopadu 2020 15:25 , aktualizace 15:42

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté se zabývají přijatým oznámením, kdy v pondělí 23. listopadu mezi půl druhou a půl třetí odpoledne mělo dojít na Náměstí Osvobození v Kralovicích na parkovišti ke ztrátě pánské kabely, kterou si poškozený s největší pravděpodobností odložil na střechu svého vozu.
     Policisté v současné chvíli zjišťují veškeré okolnosti případu, a to zda ji majiteli ze střechy odcizila neznámá osoba v době, kdy se poškozený od zaparkovaného vozidla vzdálil a odloženou kabelu ponechal na střeše, nebo zda se poškozený s kabelou rozjel a ta na neznámém místě ze střechy vozu spadla. Nález tašky do současné chvíle nikdo neohlásil.
     Ztracená pánská příruční taška byla hnědé barvy o rozměrech přibližně 30 na 8 centimetrů a v ní měl majitel uloženou peněženku s finanční hotovostí, osobními doklady a platebními kartami.

     "Poškozenému vznikla hmotná škoda necelých devět tisíc korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a po pachateli pátrají," uvedla tisková mluvčí policie.
     Zároveň žádají policisté případné svědky, kteří by si všimli odložené kabely na střeše zaparkovaného vozu nebo přímo zpozorovali pohyb podezřelé osoby okolo zaparkovaného vozidla, aby se přihlásili osobně na obvodní oddělení v Obci Kralovice nebo zavolali na linku 158 a pomohli s řádným objasněním případu. Policisté předem děkují za  případné poznatky.

Foto ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.