Muž brutálně zbil šestileté dítě, mimo jiné s ním i z výšky mrštil o zem

Naprosto odporný případ, ke kterému došlo v noci na dnešek v Plzni, pochopitelně převzali kriminalisté

9. září 2023 17:54 , aktualizace 18:02

Alkohol Městská policie Napadení Zneužití dětí

Partner článku – Alfa Tactical


      Plzeňští kriminalisté se zabývají naprosto nepochopitelným případem hrůzného násilí vůči malému dítěti, ke kterému došlo v noci na dnešek kolem desáté hodiny.

      Vše začalo oznámením na tísňovou linku, že ve vnitrobloku v Technické ulici v Plzni muž napadá malé dítě, které zoufale křičí a silně krvácí.
     Na místo proto okamžitě vyjížděli strážníci městské policie, kteří získali popis pachatele od oznamovatele, který ho mezitím pronásledoval. Zároveň strážníci také poskytli první pomoc zraněnému, teprve šestiletému chlapečkovi a vzhledem k jeho stavu na místo přivolali i záchranáře. Ti však v té době již na místo mířili, neboť je přivolali zároveň i svědci události.

     "Nikdy jsem neviděla nic tak příšerného, ten muž toho malého zvedl a praštil s ním o zem, úplně jako s kusem hadru, myslela jsem, že ho chce zabít," popsala nám svědkyně hrůznou událost.

     Dítě bylo silně otřesené, utrpělo mnohačetná zranění, mimo jiné krvácelo z několika míst na hlavě a mělo silně zhmožděné či zlámané ruce. Strážníci proto chlapečka posadili do svého vozu, kde jeden z nich o dítě pečoval až do příjezdu záchranářů.

     Souběžně s tím další dva strážníci útočníka dopadli, omezili na osobní svobodě a na místo přivolali policisty, kterým opilého muže předali. 

     "My jsme dítě převzali a transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín na Akutní zónu," popsala nám dnes mluvčí záchranné služby.

     "Vzhledem k věku poškozeného i k probíhajícímu prověřování události nebudeme v tuto chvíli k případu poskytovat žádné informace," uvedla nám mluvčí policie.

     Podle našich informací byl opilý útočník umístěn do policejní cely a mělo by se jednat o přítele matky napadeného dítěte.

Foto: Ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.