Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Napadení nožem na Americké třídě

Podívejte se, jak málo dnes stačí, aby někdo vytáhl nůž a začal se jím kolem sebe ohánět

7. března 2023 17:22 , aktualizace čtvrtek 27. července 13:26

Cizinci

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes odpoledne kolem čtvrté hodiny chtěli revizoři v trolejbusu v Tylově ulici zkontrolovat muže v zelené bundě. Ten s nimi vystoupil na Americké třídě na zastávce U Práce, jenže když revizoři chtěli vidět jeho jízdenku či nějaký doklad, muž z kapsy vytáhl nůž a máchl jím proti břichům revizorů. Ti samozřejmě ustoupili, muž začal utíkat, revizoři se ho pokusili zadržet, muž ale výhrůžku nožem zopakoval a poté se mu již utéct podařilo.


      Revizoři na místo přivolali policisty a dál po muži pátrali. Ten v útěku pokračoval po Americké směrem dolů, zahnul do Jungmannovy ulice, tou proběhl, zabočil do Kopeckého sadů, zde vběhl do provozovny solária, kde si otevřel okno, tím vyskočil ven a ztratil se ve zdejších členitých dvorech.

     Na místo dorazilo několik hlídek policie včetně psovoda a začali po muži pátrat. Bohužel až do vydání článku se ho nepodařilo najít. Podle našich informací se jedná o cizince, zřejmě Moldavce nebo Ukrajince.

     Později byl muž vypátrán a zadržen, přičemž se ukázalo, že jde o osmadvacetiletého Lotyše.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.