"Zabiju tě a je mi jedno, že si to odsedím!"

Skutečný horor zažil muž v Plzni, s nožem u krku musel prosit o život

20. března 2019 17:15 , aktualizace čtvrtek 21. března 09:24

Cizinci Napadení Ubytovny

Sekla přítele nožem přes ústa

     Další napadení nožem na ubytovně šetří policisté v Plzni na Borech. Zde ve středu 13. března došlo na ubytovně v ulici Zikmuda Wintra mezi partnery, podle našich informací Slováky, k hádce, při které mladá žena vzala deseticentimetrový kuchyňský nůž a sekla svého mladšího přítele do úst. Mužovo zranění si vyžádalo lékařské ošetření.

     "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení. Třiadvacetileté ženě hrozí za přečin ublížení na zdraví až tři roky za mřížemi," řekla nám mluvčí policie k tomuto případu.

Skutečný horor zažil ubytovaný

     Zřejmě se špatnou náladou se v neděli ráno vracel do ubytování v Plzni na Koterovské ulici muž z Karvinska a zlost si pořádně vylil na svém spolubydlícím Polákovi. Nejprve začal druhému, staršímu muži vulgárně nadávat, fackovat ho a tahat za vlasy.
     Násilí se ale dál stupňovalo, muž vzal ze šuplíku nůž, který staršímu muži přiložil na krk se slovy, že ho zabije a je mu jedno, že si za to půjde sednout do vězení. Útočník se dál choval jako naprostý psychopat, následně spolubydlícímu nůž ještě přikládal na další místa těla a vyhrožoval mu pobodáním a smrtí.
     Napadený cizinec se psychicky zhroutil, klečel na zemi, plakal a prosil spolubydlícího, aby toho nechal. Teprve na to se útočník trochu uklidnil, uklidil nůž zpět do šuplíku, ale vzápětí začal poškozeného opět fackovat a přitom mu vyhrožoval, že ho zbije do krve a zavraždí, pokud to oznámí na policii.
    Starší cizinec naštěstí děsivý zážitek přestál bez zranění a věc na policii oznámil.

    "Kriminalisté zahájili trestní stíhání pro spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování a přečinu vydírání," uvedla tisková mluvčí policie.
     Obviněným je třiadvacetiletý muž, kterému hrozí za přečin nebezpečné vyhrožování a vydírání až osm let vězení.

Za poslední týden tak jde již o čtvrté napadení nožem a jeden z útoků byl kvalifikován jako pokus o vraždu

Pokus o vraždu – pobodal ho do hrudníku

Pokus o vraždu – pobodal ho do hrudníku

18. 03. 2019, 11:53, aktualizace 18. 03. 2019, 12:33

Dva útoky nožem za víkend přinesly dva velmi vážně zraněné

Foto ilustrační, jiný zákrok na ubytovně