Foto Video

Napadení v Martinské - pořezaného muže transportovali do nemocnice

Dnes odpoledne v centru Plzně zasahovali policisté i záchranáři

pátek 24. září 23:45 , aktualizace sobota 25. září 11:08

Alkohol Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     V pátek po páté hodině odpoledne vyjíždělo několik hlídek policie na oznámení, že v jednom z bytů v Martinské ulici v Plzni došlo k napadení. Policisté po příjezdu na místo v bytě nalezli několik silně podnapilých mužů a žen, ošetřili krvácejícího muže a přivolali mu záchrannou službu. Záchranáři poté muže s poraněním ruky a za stálého dohledu policistů transportovali do Fakultní nemocnice na chirurgické oddělení. 


     Jedna z přítomných žen policistům popsala, že dva muži se nejprve pohádali, údajně kvůli žárlivosti, pak jeden z nich vzal nůž a chtěl zaútočit na přítomnou ženu. Tomu ale podle této svědkyně měl zabránit druhý muž.
      Verze jiných účastníků konfliktu se ale od výpovědi ženy dost liší. Tisková mluvčí policie uvedla, že podle výpovědí mužů ke zranění mělo dojít sice při hádce, ale když jeden z mužů prorazil skleněnou výplň dveří. Nůž prý použit nebyl.

     Policisty nyní čeká objasňování tohoto případu, musí ale počkat, protože výslechy nejsou vzhledem k silné opilosti všech přítomných možné.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.