Foto Video

Napadení a pobodání v hotelu CD

Dnes odpoledne došlo v Plzni k dalšímu útoku nožem

21. dubna 2021 17:55 , aktualizace čtvrtek 22. dubna 08:51

Cizinci Napadení Ubytovny

Partner článku – Alfa Tactical


     Dnes před šestou hodinou odpoledne došlo v Plzni na Karlovarské třídě v bývalém hotelu CD, který již několik let funguje jako ubytovna, k další rvačce, která skončila útokem nožem. Podle prvotních informací došlo k pobodání muže ženou a mělo jít o Slováky. "Byli oba opilí a jsou dost problémoví. Dneska to vyvrcholilo, prý vzala kuchyňák a bodla ho pod žebra," popsal nám na místě incident svědek.
     Na místo okamžitě vyjelo několik hlídek policie a také záchranáři, kteří do nemocnice transportovali jednoho zraněného. Na této ubytovně policisté naposledy u rvačky zasahovali včera odpoledne.
     Vyšetřování dnešní události před chvílí převzali kriminalisté. "Záchranáři na místě zajistili a ošetřili muže narozeného v roce 1975 s bodným zraněním v oblasti hrudníku. Muž byl následně transportován při vědomí na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla mluvčí záchranné služby.
     "Policisté přijali oznámení o incidentu mezi druhem a družkou na jedné z ubytoven v Plzni. Hádka měla posléze vyústit ve fyzický spor, při kterém došlo k bodnému poranění šestačtyřicetiletého muže. Co bylo příčinou a za jakých okolností k incidentu i k vážnému poranění došlo, je předmětem dalšího šetření plzeňských kriminalistů," uvedla mluvčí policie.   


     V poslední době se bohužel útoky nožem mezi opilými cizinci množí, poslední dva byly o víkendu. V sobotu na ubytovně v Domažlicích zaútočil Rumun na svého krajana a pobodal ho. O den později v Sušici u Tesca došlo k dalšímu útoku, také mezi Rumuny a zde své oběti útočník doslova rozpáral břicho. Oba útoky byly velmi vážné, takže je policisté kvalifikují jako vraždy ve stádiu pokusu.

Více zde:

O víkendu došlo ke dvěma pokusům o vraždu

O víkendu došlo ke dvěma pokusům o vraždu

19. 04. 2021, 11:48, aktualizace 19. 04. 2021, 11:57

Jen z napadených stále bojuje o život a oba dva vážné zločiny přebírají krajští kriminalistéAlfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.