Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Skupinu mládeže napadlo a zbilo několik cizinců

Mladí lidé se zastali obtěžovaných dětí, sami si odnesli zranění

středa 20. září 19:02 , aktualizace 19:04

Cizinci Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


      K napadení několika mladých lidí, ke kterému došlo v Rokycanech nedaleko nádraží v noci ze soboty na neděli, vyjíždělo několik hlídek policie. Skupinka dvou chlapců a dvou dívek se vracela domů, když k nim přistoupily další dvě dívky a požádaly je o pomoc s tím, že je sleduje dvojice Ukrajinců.

      "Stalo se to mně a mým přátelům v noci ze soboty na neděli 17. září v Rokycanech. Byli jsme naprosto bezdůvodně napadeni Ukrajinci poté, co jsme se zastali dvou holek, které nás poprosili o pomoc, protože ti Ukrajinci je pronásledovali a obtěžovali.
      Ve vší slušnosti jsme je požádali, aby toho nechali a už to začalo. První rána zezadu přistála patnáctiletému Lukášovi a vůbec jim nevadilo, když jsme jim do rány přišly i my holky. Druhý kamarád, shodou okolností také Lukáš, ale šestnáctiletý, přišel o kus zubu a mě 
jeden z útočníků shodil na zem. Skončila jsem s rukou v ortéze a omlácenýma nohama.
      Sedmnáctiletá Denisa dostala pěstí do spánku a též spadla na zem. Mladšímu Lukášovi se nějak podařilo vyvléknout, ale ještě několik ran schytal.
     Volala jsem okamžitě policii, která přijela do pár minut na místo," popsala nám útok jedna z napadených dívek.

     Dívkám, kterých se tato skupinka původně zastala, bylo méně než patnáct let a útočníci měli být původně dva a další dva se k nim ještě přidali.

      Přivolaní policisté na místě zajistili dva cizince a případem se dále zabývají. "Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a pokus o ublížení na zdraví," doplnil nám dnes informace k tomuto případu mluvčí policie.

      

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.