Mladou ženu napadl nožem před její malou dcerou

Po napadení silně opilým Slovákem skončila žena v nemocnici

14. června 2019 15:12 , aktualizace 15:18

Alkohol Cizinci Napadení Zadržení pachatele

     V noci na dnešek kolem druhé hodiny ráno došlo v Plzni v Doudlevecké ulici číslo 17 k napadení ženy, která měla u sebe v době útoku malou holčičku. 
     Za ženou sem měl nejprve přijet její známý, podle sousedů byla žena i útočník Slováci a muž měl být velmi silně opilý. V domě pak došlo ke sporu, údajně kvůli penězům, který následně vyvrcholil napadením a zraněním ženy, bohužel přímo před její malou, asi pětiletou holčičkou. Na místo ihned po oznámení vyjeli policisté a záchranná služba. "Byli jsme naproti u Šumu, najednou najela asi tři policejní auta a pak sanitka, policajti běželi dovnitř a pak jako první vynesli do sanitky malou holčičku. Prý tam někdo pobodal nějakou ženu," uvedl nám svědek.
     Silně opilý útočník narozený v roce 1981 byl zadržen policisty a v současné době se nachází v policejní cele, zatímco napadená žena narozená v roce 1995 je v nemocnici. 
     Co se konkrétně v domě událo budou muset policisté teprve zjistit, ani jeden z účastníků totiž v současné chvíli není schopen výslechu. Podle záchranářů nebyla zranění ženy v oblasti břicha naštěstí vážná a záchranáři ji transportovali do Fakultní nemocnice Bory.
     "Prověřujeme případ napadení a zranění ženy, vzhledem k tomu, že je případ na úplném začátku, není v současné chvíli možné poskytnout více informací," uvedla nám tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační