Foto

Napadený řidič útočníka nakonec dvakrát přejel

V Prokopově ulici došlo k napadení, po kterém ale zůstal na zemi ležet sám agresor

16. června 2020 13:08 , aktualizace 13:49

Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     Ke zcela zbytečnému a nesmyslnému incidentu došlo v pondělí 8. června krátce před půl čtvrtou odpoledne v Prokopově ulici v Plzni. 
     Zde stál řidič vozu Škoda Fabia se zapnutými varovnými světly, když mu na místo spolujezdce nastoupil cizí muž a zaútočil na něj pěstmi. Poté útočník vystoupil a zatímco se držel otevřených dveří, do řidiče začal kopat.
     Řidiči se v průběhu útoku vozidlo podařilo nastartovat a ve snaze z místa odjet zařadil zpátečku, přičemž otevřenými dveřmi spolujezdce útočníka srazil pod kola vozidla a přejel mu nohy. Poté se rozjel dopředu, čímž ležícího útočníka ale znovu přejel a z místa ujel, údajně směrem do centra Plzně.  
     Zraněného útočníka na místě zajistili svědkem přivolaní policisté a převzali si ho záchranáři.
     "Policisté obvodního oddělení Plzeň-střed vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu," uvedla tisková mluvčí policie. 

     Policisté žádají o spolupráci všechny případné svědky incidentu, kteří se v danou dobu pohybovali na místě nebo v jeho blízkosti a dále vyzývají i atakovaného řidiče vozidla, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto místa: Google

 Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.