Naprosto tichá šelma

Autosalon Dajbych představuje Jaguar I‑PACE

19. června 2018 08:46 , aktualizace středa 26. září 09:19

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Každý vůz Jaguar je na silnici skutečným unikátem a ani přechod k plně elektrickému pohonu na tom nic nemění.
     Nový Jaguar I‑PACE je ryzí, zcela od základu navržený elektromobil, který je zároveň nejchytřejším pětimístným sportovním vozem značky Jaguar. Je působivý na pohled, skvěle se řídí a přináší dosud nepoznanou konektivitu a variabilitu, díky které si ho můžete upravit dle svých představ.
     Tento vůz disponuje neuvěřitelným výkonem, který mu umožňuje zrychlení z 0 na 100 km za 4,8 sekundy. Elektromotory a téměř dokonalé rozložení hmotnosti zajišťují točivý moment 696 Nm a agilitu sportovního vozu. Pohon modelu I‑PACE zajišťují dva synchronní elektromotory s permanentními magnety. Elektromotory využívají podobnou technologii, kterou nalezneme u závodního vozu I‑TYPE Formule E, a nabízejí kombinovaný výkon 400 k a točivý moment 696 Nm. 
     I‑PACE má kompaktní vnější rozměry s dravými liniemi Jaguaru, ale uvnitř poskytuje mimořádný prostor. Disponuje pěti plnohodnotnými sedadly, inovativním úložným prostorem, rozměrným zavazadlovým prostorem o objemu více než 1 453 litrů a úložným prostorem vpředu o objemu 27 litrů.
     I-PACE pokořuje i obvyklý mýtus o dojezdu elektromobilů, ten jeho totiž činí až 480 kilometrů.

     Tuto žhavou novinku můžete poprvé spatřit na nových showroomech Autosalonu Dajbych už za pár dní! Konkrétně v Plzni Na Výsluní ve středu 20. června, od 15 do 20 hodin.
     Termín prohlídky si můžete rezervovat zde: Rezervační formulář
Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.