Foto

Náraz auto převrátil

K vážné nehodě dnes dopoledne startoval i vrtulník LZS

středa 1. července 09:46 , aktualizace 11:08

Doprava Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     K vážné dopravní nehodě došlo dnes po deváté hodině dopoledne mezi Borem a Skviřínem, kde se střetly dva osobní vozy, Škoda a Dacia, přičemž Dacia se po nárazu převrátila na bok.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS z Líní. Jeho zásah ale, jak se nakonec ukázalo, nebyl potřeba a byl odvolán.
     Hasiči zajistili místo události, podepřeli vůz proti převrácení a jednu zraněnou osobu museli z vozidla vyprostit.
     "ZZS z místa transportuje pozemní cestou ženu narozenou v roce 1989 a muže narozeného v roce 1986 s lehkými až středně těžkými poraněními do Stodské nemocnice," uvedli záchranáři.
     Doprava v místě je řízena kyvadlově.
     Přesnou příčinu a průběh nehody nyní na místě šetří policisté.

AKTUALIZACE:

     "Z dosavadního šetření vyplývá, že s vozidlem značky Dacia jel 69letý cizinec po vedlejší silnici od obce Horšovský Týn. Při vjíždění na hlavní komunikaci nedal přednost v jízdě zleva jedoucímu vozidlu značky Škoda Roomster, které řídil 34letý muž. Po nárazu zůstalo vozidlo Dacia havarované na pravém boku.
     Při nehodě byli zranění oba řidiči a spolujezdkyně z vozidla Škoda Roomster. Osádka Roomsteru byla převezena záchrannou službou na ošetření do nemocnice, řidič Dacie byl ošetřen na místě.
     Požití alkoholu u řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Vzniklou škodu odhadli na 250 000 korun a nehodou se i nadále zabývají,"
uvedla tisková mluvčí policie. Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost