Foto

Našel telefon a platební kartu, kterou pak "vyluxoval"

Poznáte dalšího zloděje, nyní z Plzně?

pátek 1. prosince 14:14, aktualizace pátek 1. prosince 15:00

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté policie České republiky pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který se ve čtvrtek 26. října v době od 08:30 do 11:51 hodin dopustil přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Ke skutku došlo v obchodech na ulici Gerská, Lidická a dále pak v prodejnách hypermarketu Globus v Plzni.
     Neznámý pachatel měl zatajit nález mobilního telefonu a peněženky s obsahem, kde byla mimo jiné i platební karta, kterou použil k opakovaným neoprávněným platbám na výše uvedených místech.
     Policisté se ihned po přijetí oznámení začali případem zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné i kamerový záznam zachycující podezřelého muže v jednom z obchodů.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.
                                              

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.