Násilníci vnikli do mužovy ložnice a zbili ho v posteli

Kvůli autu se muži dopustili závažné trestné činnosti

středa 6. června 12:31 , aktualizace 14:29

Napadení

Partner článku – Delta Plzeň

     Včera zahájili domažličtí kriminalisté trestní stíhání dvou mužů, kteří se dopustili naprosto nepochopitelného jednání.

      Muži vedli banální spor s dalším muže týkající se auta, který ale díky jejich následnému chování přerostl v poměrně závažnou trestnou činnost.
      Oba muži si totiž vyrazili vyřešit účty s mužem k němu domů. V březnu tohoto roku vnikli na pozemek rodinného domu ve Staňkově a dále vnikli neuzamčenými dveřmi do domu. Zde útočníci prošli chodbou až do ložnice, kde společně napadli spícího mladého muže ležícího v posteli.
      Pachatelé na šestadvacetiletého muže zaútočili a mlátili ho pěstmi do hlavy i obličeje, napadenému se sice podařilo utéct do chodby, ale násilníci ho opět dohnali a znovu ho stejným způsobem zmlátili. Poškozený muž tak utrpěl zranění, s kterými musel vyhledat lékařské ošetření.
     "Domažličtí kriminalisté obvinili muže ve věku 29 a 47 let ze spáchání trestných činů porušování domovní svobody a ublížení na zdraví spáchaných ve spolupachatelství. Oba obvinění jsou stíháni na svobodě, hrozí jim trest odnětí svobody až na tři roky," uvedla k případu mluvčí policie.

Foto ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.