Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Navečeřel se a pěstmi zbil vlastní maminku

Rodinná návštěva může agresivního syna stát i deset let svobody

14. listopadu 2022 14:01

Loupež Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     K nepochopitelnému útoku došlo v pátek 11. listopadu v Chebu v bytě, kam přišel za matkou a jejím druhem na návštěvu šestadvacetiletý muž. Za večeři se podařený synáček mamince náležitě odměnil.
     "Poté, co se navečeřel, měl po matce požadovat cigarety, alkohol a finanční hotovost. Matka mu tedy dala cigarety a drobnou finanční hotovost, s tím se ale muž nechtěl spokojit, a tak jí začal vulgárně urážet. V bytě se nacházel také druh ženy, který obviněného muže vykázal ven z bytu, ten na to ale měl zareagovat fyzickým napadením muže, kterého měl několikrát udeřit do horní poloviny těla a přitom se stále dožadoval finanční hotovosti. Poté měl fyzicky napadnout také svou matku a to několika údery do hlavy," popsal tiskový mluvčí policie.

      Na místo naštěstí v krátké době dorazili přivolaní policisté, kteří útočníka zadrželi ještě v bytě. Jeho matce i jejímu druhovi pak museli být na pomoc přivoláni záchranáři. "Jednapadesátiletá žena a šestapadesátiletý muž utrpěli zranění, se kterými byli převezeni Zdravotnickou záchrannou službou k ošetření do nemocnice," uvedl mluvčí policie.

      Kriminalisté zahájili trestní stíhání šestadvacetiletého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu Loupeže. Za ten mu v případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let. 

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.