Foto

Zfetovaný muž vyrazil na procházku s revolverem

"Zahoď tu zbraň!" - policisté s pistolemi v rukou zatýkali na Borech ozbrojeného muže

středa 20. května 15:57 , aktualizace čtvrtek 21. května 14:41

Drogy Zadržení pachatele Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

AKTUALIZACE: 

Střelec z Borské ulice skončil na psychiatrii

Střelec z Borské ulice skončil na psychiatrii

21. 05. 2020, 13:34, aktualizace 21. 05. 2020, 14:01

"Šel po ulici s revolverem v ruce, vypadal jako blázen a střílel do vzduchu!" - aktualizujeme informace k včerejšímu případu

    Dnes dopoledne kolem půl jedenácté vyděsil několik lidí v Borské ulici muž v modré mikině, který vypadal, že je úplně mimo sebe a v ruce měl velký stříbrný revolver. 
     Policisty na mužovo chování upozornilo několik kolemjdoucích, kteří se samozřejmě cítili ohroženi. Na místo okamžitě vyjelo několik policejních hlídek. Policisté muže v krátké době podle popisu nalezli u nové trolejbusové vozovny na konci Borské ulice a pod hrozbou namířené služební zbraně ho odzbrojili.
     Na místo dorazili kriminalisté i policejní technik, který zbraň zajistil. Ukázalo se, že jde o revolver typu flobert ráže 6mm. Při testu na přítomnost omamných látek bylo zjištěno, že muž je pod vlivem pervitinu. Policisté se případem dále zabývají a zjišťují veškeré okolnosti mužova jednání. Mužova zbraň bude podrobena expertíze například, zda nebyla nezákonně upravena.

     Zbraně Flobert jsou volně prodejné od 18 let, mají energii střely na ústí hlavně do 7,5 J a jsou zařazeny do zbraní kategorie D. Jsou určeny například na terčovou střelbu při vzdálenosti 10-15 m. Zákon vylučuje jejich veřejné nošení a samozřejmě také používání pod vlivem alkoholu či drog.

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.