Foto

„Nebudu vám lhát, měl jsem asi pět piv...“

Opilý Portugalec za volantem i ztráta nákladu z auta s pečivem

pátek 14. srpna 15:52 , aktualizace 16:01

Alkohol Cizinci Městská policie

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek, zhruba hodinu po půlnoci, projížděla hlídka strážníků Městské policie Plzeň Klatovskou třídou, kde její pozornost upoutalo vozidlo Toyota Celica, jehož řidič měl zapnutá přední mlhová světla.
     Strážníci vůz zastavili, za volantem seděl pětačtyřicetiletý Portugalec, a protože strážníci z jeho dechu ucítili nezaměnitelný zápach alkoholu, rovnou se ho na jeho požití zeptali. Cizinec sám popíjení před jízdou přiznal a anglicky odpověděl: „Nebudu vám lhát, měl jsem asi pět piv“.
     Přístroj na měření hladiny alkoholu v dechu následně při dechové zkoušce ukázal hodnotu 1,22 promile, a proto byl cizinec s podezřením na spáchaný trestný čin předán Policii ČR.

     Nad ránem pak ještě strážníci řešili ztracený náklad neznámého pekaře. Na křižovatce ulic Kopeckého sady a Anglické nábřeží se povalovaly přepravní bedny s vysypaným čerstvým pečivem. Je pravděpodobné, že při průjezdu zatáčkou vypadly pekaři ze špatně zajištěného auta. Strážníci vysypané pečivo ze silnice odstranili a přepravky odevzdali do městských ztrát a nálezů, kde si je pekař může vyzvednout.

Foto MP

  

 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.