Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dopravní nehoda u Sulkova si vyžádala tři zraněné

Článek byl aktualizován, policisté zjistili, že řidič dodávky měl vyslovený platný zákaz řízení

Autor: Jana Holá pátek 8. března 16:31 , aktualizace 18:26

Doprava Nehody


     Dnes po třetí hodině odpoledne došlo na křižovatce přivaděče z Plzně na Sulkov a dálnice D5 k dopravní nehodě, během které se střetl osobní vůz s dodávkou.
     Z místa bylo hlášeno zranění  několika osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny pomocí sorbentu, zatímco záchranáři si do péče převzali celkem tři zraněné. "My jsme z místa transportovali muže narozeného v roce 1947 a dvě ženy narozené v letech 1953 a 1970, všechny s lehčími zraněními do Fakultní nemocnice Plzeň," doplnila mluvčí záchranářů.

     Nehoda blokuje provoz v křižovatce a ve směru od Plzně není možno najet na dálnici směr Praha. 

      Podle informací z místa řidička osobního vozu značky Chevrolet jedoucí od Plzně při odbočování vlevo na nájezd na dálnici nedala přednost protijedoucí dodávce značky Iveco, načež došlo ke střetu a odhození dodávky na travnatý pás.

     Okolnosti střetu na místě šetří policisté a jejich zprávu doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidička vozidla Chevrolet narozená v roce 1973 jela od Plzně na Sulkov. Před Sulkovem chtěla odbočit doleva na Prahu. Nedala přitom přednost v jízdě protijedoucí dodávce značky Iveco a došlo ke střetu, během kterého byli zraněny tři osoby ve vozidle Chevrolet.
     Dechové zkoušky měla řidička i řidič dodávky narozený v roce 1973 negativní, ale z dostupných evidencí dopravní policisté zjistili, že řidič dodávky má vyslovený platný zákaz řízení,"
doplnila tisková mluvčí policie.

Foto: KP, HZS

 


AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.