Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Střet čtyř aut v Tylově ulici a další nehody

Dnes došlo v Plzni k většímu množství dopravních nehod

neděle 26. ledna 15:31 , aktualizace 16:28

     Dnešní den byl v Plzni a jejím bezprostředním okolím ve znamení dopravních nehod, policisté jich zatím evidují osm, a to samozřejmě nejsou všechny nahlášeny, protože ty menší mohou řidiči mezi sebou vyřešit sami na euroformuláře.

Zde jsou některé z dnešních nehod:

09.00 na silnici 180 u obce Zruč-Senec, přímo u Air Parku Zruč, havarovala dodávka, která vyjela ze silnice a zůstala ležet na boku v příkopu. 

11.17 na křižovatce ulic Korandova a Tylova v Plzni došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Viníkem nehody byl ukrajinský řidič, který nedal druhému vozidlu přednost. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob a bez úniku provozních kapalin. 

12.13 na křižovatce ulic Dlouhá x Rokycanská x Masarykova v Plzni, došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob a bez úniku provozních kapalin. 

12:57 v ulici Barvínková v Plzni, před kruhovým objezdem směr Koterov, havarovala řidička osobního vozu do dopravního značení.

12.26 zatím k nejvážnější dopravní nehodě dnes došlo na křižovatce ulic Koperníkova a Tylova v Plzni. Bulharský řidič ve voze Škoda zcela ignoroval semafor ukazující mu červenou, vjel vysokou rychlostí do křižovatky, kde doslova smetl Volkswagen, v kterém seděli dva mladí muži. Volkswagen byl odhozen napříč křižovatkou, kde společně se Škodou viníka ještě oba narazily do zaparkované dodávky VW a vozidla BMW.