Foto

Nehody motorkářů, jedna na obchvatu Plzně, druhá v Čižicích

Všechny záchranné složky souběžně zasahovaly u dvou dopravních nehod

sobota 6. srpna 20:00 , aktualizace neděle 7. srpna 16:08

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes v podvečer kolem sedmé hodiny došlo prakticky současně ke dvěma dopravním nehodám motocyklistů. Obě stále ještě šetří policisté, takže můžeme uvést pouze prvotní informace.

Obchvat Plzně

     První nehoda se stala na 81. kilometru dálnice D5, tedy na obchvatu Plzně, ve směru z Rozvadova na  Prahu. Podle prvotních informací zde motocyklista narozený v roce 1990 jedoucí na stroji BMW a vezoucí spolujezdkyni narozenou v roce 1994 zatím z neznámých důvodů havaroval a stroj takzvaně položil.

    Jezdec i jeho spolujezdkyně při nehodě utrpěli zranění, oba si proto do péče museli převzít záchranáři a po ošetření je transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín.

Čížice

     Druhá nehoda se stala ve stejné době v Čižicích. Podle prvotních informací zde na křižovatce neměla dát řidička vozu VW Caddy narozená v roce 1962 přednost motocyklistovi narozenému v roce 1986 a jedoucímu taktéž na stroji BMW.
     Při této nehodě došlo ke zranění motocyklisty a záchranáři ho transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Bory.

     U obou výše uvedených nehod policisté již vyloučili požití alkoholu před jízdou. Naštěstí podle mluvčí záchranářů by nikdo z transportovaných pacientů neměl být zraněn vážně. 


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!