Foto

Pátrání po možném viníkovi nehody je ukončeno

Policisté děkují všem svědkům, kteří se ozvali a pomohli tak nehodu objasnit

pondělí 29. června 15:58 , aktualizace 15:58

Pátrání

Partner článku – Mraknet

Aktualizace

     Pátrání po možném viníkovi nehody je ukončeno, policisté děkují všem svědkům, kteří se ozvali. O tom, jak vyšetřování nehody nakonec dopadlo, budeme informovat v nejbližších dnech.

Původní článek

     V sobotu kolem jedenácté hodiny dopoledne došlo na dálnici D5, ve směru z Plzně na Prahu, k dopravní nehodě. Na 54 kilometru vjelo motorkářům do cesty osobní vozidlo a dva motocyklisté havarovali. Osobní vozidlo z místa odjelo, samozřejmě ale není jasné, zda jeho řidič nehodu, ke které došlo za ním, vůbec zaznamenal.

     Na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky. Záchranáři z místa transportovali dva muže, jednoho narozeného v roce 1992 do Fakultní nemocnice na Lochotíně s úrazem dolní končetiny a druhého, narozeného v roce 1963 do Rokycanské nemocnice.
    "V jedenáct hodin dopoledne, na úseku dálnice mezi Mýtem a Svojkovicemi, v místech dopravního omezení, vyjížděl řidič s vozidlem z odstavného jízdního pruhu. V daný okamžik projížděl místem motocyklista, zareagoval prudkým brzděním a došlo k jeho pádu s motocyklem a následně došlo k pádu i motocyklisty, který jel za ním.
     Dva motorkáři utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice k ošetření. Komunikace byla průjezdná jedním jízdním pruhem, pro část stojících vozidel byla zcela neprůjezdná.
     Policisté pátrají po neznámém řidiči a jeho vozidle značky VW vínové barvy. Žádáme řidiče a případné svědky dopravní nehody, aby se přihlásili na Dálniční oddělení Svojkovice k podání informací.
     Není vyloučeno, že daným úsekem v uvedenou dobu projížděl jakýkoli řidič s vozidlem, ve kterém měl v činnosti záznamové zařízení a policisté žádají o jeho poskytnutí,"
uvedla mluvčí policie s tím, že informace můžete sdělit na telefonní číslo 974 335 500 nebo i prostřednictvím e-mailu: ro.do.svojkovice@pcr.cz.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.