Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Nehoda na magistrále U Trati

Na místě zasahují všechny záchranné složky a nehoda blokuje dva jízdní pruhy

7. května 2021 13:44 , aktualizace 18:43

     Dnes krátce po poledni došlo v Plzni na magistrále U Trati ke střetu nákladního vozu s osobním, vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno zranění ženy, vyjely k nehodě všechny záchranné složky. Hasiči na místě provedli protipožární opatření a zajistili místo nehody. Záchranáři si převzali zraněnou spolujezdkyni z osobního vozu, ale dle všeho by žena měla být zraněna pouze lehce.
     Na místě probíhá vyšetřování nehody a havarovaná vozidla blokují dva jízdní pruhy. Dne prvotních informací k nehodě mělo dojít tak, že nákladní i osobní vůz jely od Hlavního nádraží ke Klatovské třídě, řidič nákladního vozu Volvo narozený v roce 1968 začal přejíždět do vedlejšího pruhu a přehlédl zde souběžně jedoucí Audi, které řídil muž narozený v roce 1989, náraz pak osobnímu vozu zcela zdemoloval bok a otočil ho o 180 stupňů. Dle mluvčí policie měli test na přítomnost alkoholu oba řidiči negativní.

Další dnešní dopravní nehody

Dopravní nehoda u Skvrňan, řidička byla v bezvědomí

Dopravní nehoda u Skvrňan, řidička byla v bezvědomí

07. 05. 2021, 15:02, aktualizace 07. 05. 2021, 18:43

Na místě další dnešní vážné nehody opět zasahovaly všechny záchranné složky

Cyklistka nedala přednost a smetlo ji vozidlo

Cyklistka nedala přednost a smetlo ji vozidlo

07. 05. 2021, 18:00, aktualizace 07. 05. 2021, 19:29

Žena přeletěla kapotu a prorazila čelní sklo vozu


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!