Foto

Nehoda na Rokycanské - zasahují zde složky IZS

Chaos na křižovatce - dodávka na boku, zasahující hasiči a policisté, i vypnuté semafory

30. července 2020 09:10 , aktualizace 09:27

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K vážné dopravní nehodě došlo dnes ráno po osmé hodině v Plzni na křižovatce Rokycanská x Dlouhá x Masarykova. Podle prvotních informacích přímo z místa nehody jel řidič s vozidlem Opel Vivaro z Masarykovy ulice do Dlouhé a v té chvíli po Rokycanské od centra přijížděl řidič vozu Iveco.
     Jeden z řidičů do křižovatky vjel na červenou, došlo ke střetu obou vozidel, silný náraz do boku dodávku Opel převrátil a ta pak zůstala ležet na boku v Dlouhé ulici opřená o semafor, který poškodila.
     Řidiči utrpěli naštěstí pouze drobné oděrky a byli ošetřeni záchranáři na místě, hasiči mezi tím zajistili místo nehody.
     Který z řidičů jel na červenou, momentálně šetří policisté, jisté zatím je pouze to, že test na přítomnost alkoholu měli oba muži negativní.

Vypnutí semaforů

     Před dvěma dny jsme informovali, že právě dnes dojde v době od osmi hodin ráno do tří hodin odpoledne k vypnutí semaforů, a že provoz na této rušné křižovatce budou řídit policisté.
     K této nehodě došlo paradoxně jen několik minut před plánovaným vypnutím semaforů. Chvíli po střetu obou vozů pak byla signalizace skutečně vypnuta a policisté nehodu stále ještě šetří.

     Proto prosíme řidiče, při průjezdu touto křižovatkou dbejte zvýšené opatrnosti, řiďte se pokyny policistů a buďte ohleduplní vůči ostatním účastníkům silničního provozu.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!