Foto

Způsobil nehodu a z místa ujel

Policisté pátrají po svědcích včerejší dopravní nehody u Plzně

pátek 22. ledna 15:09 , aktualizace 20:40

Nehody Pátrání

Partner článku – Mraknet

     Dopravní policisté šetří dopravní nehodu, ke které došlo ve čtvrtek 21. ledna deset minut před čtvrtou hodinou odpoledne na Nové Hospodě na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary. "Dosud nezjištěný řidič neznámého vozidla jel po vedlejší silnici 2. třídy číslo 180 ve směru od obce Čemíny směrem k hlavní silnici 1. třídy číslo 20. Při průjezdu křižovatkou uvedených silnic nedal přednost vozidlu značky Škoda Fabia, které jelo po hlavní silnici a vlivem tohoto řidička vozidla Škoda Fabia strhla řízení mírně vpravo, aby zabránila srážce a následně se střetla s vozidlem značky Škoda Octavia, které stálo na hranici křižovatky a odbočovalo vpravo," popsala podrobně nehodu tisková mluvčí policie s tím, že pravděpodobný viník nehody z místa ujel. 

     Dopravní policisté žádají případné svědky nehody, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Plzeň - venkov, Slovanská alej 26 Plzeň, telefonicky na č.: 974 326 251 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním nehody.

Foto PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.