Foto

Vážná ranní nehoda

Vozidlo bylo vytlačeno ze silnice, narazilo do mostku a převrátilo se

čtvrtek 22. září 08:18 , aktualizace 13:55

Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Prestol Holding

     Dnes před půl šestou ráno došlo na silnici z Rokycan do Hrádku na úrovni Kamenného Újezdu k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy. Po střetu se pak jeden z vozů narazil do mostku, převrátil se do příkopu a začal dýmit.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo nehody a zahájili hašení počínajícího hoření vozu, záchranáři si mezitím do péče převzali řidiče převráceného vozu. "Muž narozený v roce 1987 utrpěl středně těžké zranění a byl transportován na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Jak k nehodě došlo nám popsala tisková mluvčí policie. "Řidič vozu Honda Civic narozený v roce 1987 jel ve směru od Hrádku na Rokycany a předjížděl vůz Škoda Octavia řízený mužem narozeným v roce 1974. Ten ze zatím neznámých příčin náhle vyjel z jízdního pruhu vlevo, takže došlo ke střetu, po kterém byla Honda vytlačena mimo silnici, kde narazila do mostku a převrátila se," uvedla s tím, že dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů provedeny s negativními výsledky a okolnostmi nehody se policisté dále zabývají.


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost