Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Cyklistu smetlo auto odražené po předchozí nehodě, muž bohužel nepřežil

K nehodě vyjely všechny záchranné složky, byl povolán vrtulník LZS, ale muži se bohužel již pomoci nedalo

5. května 2022 20:50 , aktualizace 21:55

Cyklista Doprava Nehody

     Dnes před pátou hodinou odpoledne došlo u průmyslového parku CTPark Bor, na silnici číslo 21 z Boru do Plané, konkrétně na odbočce na Tachov, k velice vážné dopravní nehodě.

     Z místa byl hlášen střet dvou osobních vozů a cyklisty s tím, že cyklista by měl být ve velice vážném stavu. K nehodě proto vyjely všechny záchranné složky a také byl povolán vrtulník LZS.
     "Těžce zraněný cyklista bohužel přes veškerou snahu našich posádek svým zraněním na místě podlehl. Náš lékař musel konstatoval exitus a na místo byl povolán koroner," uvedli nám záchranáři.
     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření. Vyšetřování nehody nyní na místě přebírají kriminalisté, čekáme na zprávu a později doplníme.

     Místo události je s opatrností průjezdné, dopravu řídí policisté.

Aktualizováno:

     "Dle zatím zjištěných skutečností jela šestadvacetiletá řidička Škody Fabia ve směru od Tachova na Novou Hospodu a při průjezdu křižovatkou nedala přednost vozidlu BMW, který řídil muž narozený v roce 1982 a jel po hlavní komunikaci ve směru od dálnice D5 na Planou.
     Zatím zjištěné skutečnosti nasvědčují tomu, že po srážce vozidlo BMW vlivem nárazu do zadní části vozidla se dostalo do smyku a při tom srazilo cyklistu, který jel po hlavní komunikaci směrem na Planou.
     Na místo byl přivolán koroner a u zemřelého bude nařízena soudní pitva. Přesnou příčinou a veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají kriminalisté z územního odboru Tachov,"
popsala nehodu mluvčí policie.

Foto: čtenář


Dnes tak bohužel jde již o druhou dopravní nehodu se smrtelným zraněním:

Při nehodě na dálnici zemřela žena

Vážná nehoda uzavřela dálnici D5 z Plzně na Prahu

     Na devátém kilometru dálnice D5 ve směru z Plzně na Prahu, za obcí Loděnice na Berounsku, došlo dnes před polednem k vážné dopravní nehodě, kdy do stojící kolony vozidel zezadu narazil kamion. Náraz nejprve směřoval do kamionu z Bulharska a následně do jiného českého kamionu.
     Na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky a dálnice byla ve směru na Prahu zcela uzavřena.

     V rozdrcené kabině kamionu, jehož řidič dle všeho nehodu zavinil, byli nalezeni muž a žena, které si s mnohačetnými zraněními do péče okamžitě převzali záchranáři. 
     Žena vážným zraněním nakonec přes veškerou snahu zasahujících ještě na místě podlehla, muž byl ve velmi vážném stavu transportován do Fakultní nemocnice Motol.

     Šetření nehody si převzali kriminalisté a v tuto chvíli v úseku probíhá dokumentace veškerých stop včetně zaměřování místa nehody pomocí policejního dronu. 
     Dálnice je stále uzavřena, kolona vozidel ve směru od Plzně začíná na úrovni Králova Dvora.

Aktualizace:

     Před druhou hodinou odpoledne se podařilo zprůjezdnit levý jízdní pruh dálnice D5 ve směru na Prahu. Zhruba kolem třetí hodiny odpoledne by měl být průjezdný i pravý jízdní pruh.

Foto PČR, iDnes