Foto

Vyhýbala se Babettě a s autem skončila na střeše

Z nehody u Třemošné záchranáři transportovali dvě zraněné ženy

čtvrtek 16. září 14:43 , aktualizace 15:17

Doprava Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes před druhou hodinou odpoledne došlo u Třemošné k dopravní nehodě, během které vyletělo z vozovky vozidlo Renault Megane, vyvrátilo dopravní značku a zůstalo ležet na střeše. Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno zranění několika osob, vyjely k nehodě všechny záchranné složky. 
     Záchranáři si do péče převzali dvě ženy středního věku, tedy řidičku a spolujezdkyni z vozu Renault, které po ošetření na místě transportovali do nemocnice. Ještě před tím policisté u řidičky a druhého účastníka nehody, tedy staršího muže na Babettě, vyloučili požití alkoholu před jízdou. Policisty nyní čeká zjišťování, jak k nehodě vlastně došlo, výpovědi obou řidičů se totiž poněkud rozcházejí. Zatímco řidička tvrdí, že musela řízení strhnout, protože jí senior vjel do jízdní dráhy z polní cesty, ten ale na místě uvedl, že již byl zařazený v jízdním pruhu na hlavní silnici. Jeho verzi by potvrzovalo i místo nehody, kde řidička vyjela ze silnice, tedy asi třicet metrů od křižovatky s polní cestou.   

     Místo nehody je s opatrností průjezdné, dopravu řídí policisté kyvadlově. 


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.