Foto

Nehoda tří aut na Slovanech si vyžádala tři zraněné

Dnes již druhá nehoda způsobená nedobržděním před přechodem

8. května 2018 18:40 , aktualizace 18:55

Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes před půl šestou večer došlo v Plzni na Slovanech na Koterovské třídě ke střetu tří osobních automobilů.
     Před přechodem pro chodce zastavilo vozidlo Opel, za ním zastavila Dacia a do ní zezadu ve vysoké rychlosti narazilo vozidlo Ford.
     Dle svědka na místě se pravděpodobně řidič Dacie ještě pokusil uhnout na tramvajový pás, ale náraz byl tak silný, že Dacii odhodil na zadní část vozu Opel a následně stranou na tramvajový pás. Ford pak ještě v jízdě pokračoval a narazil do zadní části Opelu.
     Na místo vyrazily všechny záchranné složky, záchranáři ošetřili a do nemocnice transportovali celkem tři osoby z vozů Dacia a Ford. Posádka vozu Opel, dva muži z Ukrajiny, při nehodě neutrpěla zranění a řidič nám řekl, že pouštěl chodce na přechodu, když zezadu do jeho vozu narazila dvě další vozidla a jeho vůz odhodila na přechod. Ke zranění chodců naštěstí nedošlo.
     Policie nehodu na místě šetří.

     Jedná se dnes již o druhou nehodu způsobenou nedobržděním před přechodem. Při první byla na přechodu zraněna malá holčička.

Malá holčička zůstala zaklíněná pod vozidlem

Malá holčička zůstala zaklíněná pod vozidlem

08. 05. 2018, 10:29, aktualizace 08. 05. 2018, 14:14

Po střetu vozidel bylo jedno odhozeno na dítě, to pak musel transportovat vrtulník LZS


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.