Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Nehoda tří aut zcela uzavřela průjezd Losinou

Řidička najela do dalších dvou vozidel také řízených ženami

18. října 2019 18:16 , aktualizace 22:31

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne před pátou hodinou došlo na silnici vedoucí z Plzně do Losiné u čerpací stanice ke střetu tří osobních vozidel. Z místa bylo hlášeno zranění několika osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.
     Dle mluvčí policie jela tři osobní vozidla z Plzně na Losinou a všechny tři řídily ženy. Dvě ženy jely dobře, před Losinou byla kolona, za kterou zastavil Opel Agila řízený řidičkou narozenou v roce 1956 a za ním Škoda Fabia řízená řidičkou narozenou v roce 1966. Řidička VW Golf narozená v roce 1967 ale dle všeho nepřizpůsobila rychlost a do kolony vletěla. O síle nárazu svědčí to, že auta zůstala stát asi pět metrů od místa prvotního nárazu.
     Hasiči na místě poskytli předlékařskou pomoc dvěma zraněným, zajistili místo nehody a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny. Dvě zraněné ženy ze Škody a Opelu pak převzali záchranáři a transportovali je do nemocnice.
     Mluvčí policie doplnila, že test na alkohol byl u všech řidiček negativní.
     Hlavní tah v Losiné byl přibližně hodinu a půl uzavřen, v současné chvíli by místo mělo být průjezdné.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!