Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Přibývají nehody, dnes již dvě vážné

U jedné nehody byly zraněny děti, k druhé zase musel letět vrtulník LZS

8. května 2021 09:07 , aktualizace 14:09

     Dnes, stejně jako včera, záchranné složky a policie vyrážely již k několika dopravním nehodám, zde jsou nejvážnější z nich:

     Ráno před devátou hodinou došlo v Mochtíně na Klatovsku k vážné dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno, že osobní auto mělo narazit do plotu i do budovy a ve vozidle mají být zraněni jak dospělí, tak i děti, takže na místo vyjely všechny záchranné složky.
     "Z místa jsme transportovali muže narozeného v roce 1972, ženu v roce 1979 a dvě děti s lehkými zraněními do Klatovské nemocnice," uvedli nám záchranáři.
     "Řidič projížděl obcí Mochtín, z dosud nezjištěných příčin vyjel z pravotočivé zatáčky a narazil do rodinného domu. Ve vozidle se nacházeli i tři spolucestující, dvě nezletilé děti a žena. Alkohol u řidiče jsme na místě vyloučili dechovou zkouškou. Přesnou příčinou a okolnostmi dopravní nehody se zabývají dopravní policisté z územního odboru Klatovy," doplnila tisková mluvčí policie.

      K další nehodě došlo kolem půl jedenácté na silnici 169 vedoucí z Horažďovic do Sušice u obce Čepice. Z místa byl hlášen čelní střet dvou osobních aut s vážným zraněním ženy, takže na místo vyjely všechny záchranné složky a také vzlétl vrtulník LZS Kryštof 7. "My jsme z místa letecky transportovali ženu narozenou v roce 1974 s těžkým zraněním do Traumacentra Fakultní nemocnice Lochotín. Pozemní posádky pak transportovaly muže narozeného v roce 1951 a ženu narozenou v roce 1947 s lehkými zraněními do Klatovské nemocnice," uvedli k nehodě záchranáři. Podle aktuální informace od leteckých záchranářů byla žena v nemocnici předána již ve stabilizovaném stavu.
     "Dle prvotních informací jel řidič narozený v roce 1951 s vozidlem Ford C Max od obce Čepice a s ním cestovala spolujezdkyně narozená v roce 1947. Při vjíždění na hlavní komunikaci nedal dle všeho přednost vozidlu Škoda Superb, která řídil muž narozený v roce 1976 a vezl ženu narozenou v roce 1974. 
     Alkohol u obou řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Okolnostmi dopravní nehody a přesnou příčinou se zabývají dopravní policisté územního odboru Klatovy," doplnila mluvčí policie.


 
Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!